Find a shiatsu practice in your area

Enter a name for a pratice or your desired location

Darja

Liliova 4
Prague
darja@shiatsu.cz

pedda Borowski

wörther strasse 16
10405 berlin
peddaborowski@googlemail.com
+19 49 (0)171.67 10 297

praktijk voor Acupunctuur en Shiatsu-therapie

Graaf Adolflaan 74
3818DD Amersfoort
info@shiatsumassagepraktijk.nl
0650489630

Gezondheidspraktijk Jing Luo

Tegelseweg 59
5912BB Venlo
sannatcm@gmail.com
0642588211

Zen Shiatsu praktijk Utrecht

Keizerstraat 12
3512 EB Utrecht
Shiatsu.utrecht@gmail.com
030-2341444

Puur Shiatsu

Papelaan 38
1382RM Weesp
henk@puurshiatsu.nl
+31644720214

SLAVICA

ULICA RUDOLFA KOLAKA 10
10040 ZAGREB
slavica@slavicafizio.hr
+38598511549

Annie Cryar

Charnwood, Chapel Lane, Westfield
TN35 4QX Westfield
cryar.annie@gmail.com
07722868397

Junonia

Transvaalstraat 18
2987AT RIDDERKERK
junonia@xs4all.nl
0640736327

Bettina Rolli-Rohrer

Praxis SOHO 2.0 Grabenweg 68
6020 Innsbruck
shiatsu@rolli-rohrer.at
00436508476554

praktijk voor Acupunctuur en Shiatsu-therapie

Bethesdahof 28
6957AM Laag-Soeren
info@shiatsumassagepraktijk.nl
0650489630

Thuis in eigen lijf

Achtersteweg, 3
5392ce Nuland
06-20775787

Christel van der Meer

Schapenlaan 7a
1862 PW Bergen
Christel@meershiatsu.nl
0624697082

Meridiaan Shiatsu

Otterstraat 96
3513 CP Utrecht
piet@meridiaanshiatsu.nl
0652482048

Shiatsu-praktijk Haru

Eeuwelseloop 11
5384WR Heesch
info@shiatsu-heesch.nl
06-20339733

Shiatsu Praktijk Hilkens

Lutmastraat 182a
1073 HG Amsterdam
info@shiatsupraktijkhilkens.nl
06 21 23 28 83

WABI SABI / Barbara Kluit

Krugerstraat 5A
1091 LB Amsterdam
info@shiatsuamsterdam.com
0619618100

Christel van der Meer

Schapenlaan 7a
1862 PW Bergen
Christel@meershiatsu.nl
0624697082

Zenderette

Floris Versterstraat 2
8932 BR Leeuwarden
vera@zenderette.nl
0630846077

Oosters Gezond

Onder de Linden 21-4
6822 KG Arnhem
karin@oostersgezond.nl
0620419900