Vind een shiatsupraktijk bij jou in de buurt

Vul de naam in van een praktijk of van je locatie

The Rosemount Centre for Complementary Therapies

1C Mount Street
AB25 2RA Aberdeen
martinpalden@gmail.com
01224636378

Marjo Post

Anna van Goghstraat 17
7207 KN Zutphen
info@praktijk-wiyo.nl
0575-723002

Jitske Dijkstra Shiatsu Praktijk

Nieuweweg 6
5258 TE Berlicum
Jitske@jitskedijkstra.nl
0642060673

Emma Comfort

22 Tumlins
SN10 3PQ All Cannings
emmaroma@zeronet.co.uk
07977863769

Shiatsu Praktijk Ruitenberg

Dr. Van Deenweg
8025 BK Zwolle
Info@shiatsu-Zwolle.nl
+31637482596

Helena Thrap-Olsen

117 rue notre dame des champs
75006 Paris
lehameaudoctave@gmail.com
00 33630484143

Linda Wilsmann

Johnsallee 21
20148 Hamburg
lindawilsmann-shiatsu@mail.de
0049 179 5266899

Claire Meyer

Rue Ruy
4460 Grâce-Hollogne (Belgium)
meycla@hotmail.com
0032 495 799 086

Bamboo & The Oak

Groen van Prinstererstraat 41c
1051EH Amsterdam

Tanja van der Schaaf

Kuipersstraat 145 C
1073 ER Amsterdam
shiatsu@ki-work.nl
0642215114

International school of shiatsu Croatia

Ilica 11
10000 Zagreb
shiatsu@makronova.com

International school of shiatsu Croatia

Ilica 11
10000 Zagreb
shiatsu@makronova.com

Ki-Anne

Louise Wentstraat 47
1018 MS Amsterdam
praktijk@ki-anne.eu
+31621155494

InnerChoice-Shiatsu

Hoge Zand 3A
2512EK The Hague
innerchoice3@gmail.com
0704023942

Elke Palm

Dammstraße 53
D-65462 Ginsheim-Gustavsburg
info@shiatsuraum.de
++49-(0)162 438 63 95

Lennie

Westerstraat 114
2613 RK Delft

Alexandra Gelny

Schrankgasse 12/7
1070 Wien
alexandra@gelny.at

Carmen Sillessen

Kloosterstraat 3b
6562 AT Groesbeek
Shiatsugroesbeek@gmail.com
0031653452787

Karen Leech, Kaezen Shiatsu

Caen, France
hello@kaezen.info

Olga Šebestova Janouškova

Rubeska 393
190 00 Prague 9
janouskova324@gmail.com