Vind een shiatsupraktijk bij jou in de buurt

Vul de naam in van een praktijk of van je locatie

Fit@Home Shiatsu | Stoelmassage | Workshops

Zandakker 14
6909 CM Babberich
Monique@fit-home.nl
0654658528

ShiatsuTerra

Randstad 22 -165
1316 BM Almere
denise@shiatsuterra.nl
0641860463

De Blauwe Zone

19
2665 EN Bleiswijk
deblauweone@gmail.com
0646548272

Marjolein Leguijt Shiatsu

Weiver 96
1561 XG Krommenie
info@marjoleinleguijt.nl
0031618182986

In Shiatsu Handen

Krommenhoek 4A
5398 KH Maren Kessel
ina@praktijk-ih.nl
06 38406474

Praktijk Miranda Geenen

Rietvoornborch 8
5247 VL Rosmalen
Info@praktijk-shiatsu-denbosch.nl
06-55123842

The Browne Company

Beatrixstraat 12
6031 BC Nederweert
info@thebrownecompany.nl
0495 634343

Nathalie Hijman

Prinses Maximalaan 7
3708ZT Zeist
nathalie@nathaliehijman.nl
0648699576

Shiatsu IJburg

Maria Austriastraat 117
1087 EK Amsterdam
shiatsu@nataschalubberding.nl
0652436669

Shiatsu Therapie Praktijk Hester Wijenberg

Buys Ballotlaan 6
3769 GM Soesterberg
info@hesterwijenberg.nl
06-23246649

sotograndeshiatsu

Plaza santa ana 5
11311 pueblo nuevo de guadiaro san roque cádiz
sotograndeshiatsu.es
+34699621202

AYUR Medical Health Spa

Tussen de Hoven 7
8431 KV Oosterwolde
praktijk@ayur.nu
0651311391

Shiatsu-Praxis Arida

Kreuzackerweg 81
4103 Bottmingen
shiatsu.arida@gmail.com
+41794366543

Shiatsu Centrum Amsterdam

Lutmastraat 182a
1073 HG Amsterdamm
info@shiatsucentrumamsterdam.nl
020 261 14 15

Amber Schulze

Van Wickevoort Crommelinstraat 53
2024EL Haarlem
amberschulze@gmail.com
0642737341

Philip Cheshire-Neal

33 West End
HX7 8UQ Hebden Bridge
philsmiles@hotmail.com
07767666467

Shiatsu Praktijk Pepijn Vanthoor

Raadhuisstraat 56a
2101 HH Heemstede
pepijnvanthoor@gmail.com
+31611017220

aubry anemone

14, rue alphonse penaud
75020 PARIS
artdutoucher@gmail.com
0033613523188

DO-INROTTERDAM

August Vermeijlenpad, 12
3069wt Rotterdam
do.inrotterdam@gmail.com
0639436150

Bettina Sohnius-Lüpertz

Linzenicher Str. 19
52428 Juelich
info@naturheilpraxis-juelich.de
+49(0)2461 55213